tvn

SOKAK RÖPORTAJLARI’NDAN TAT SORULARI

Sokak Röportajları’nda bu defa TAT için sokağa çıktık. Pilav ketçaplı mı? Ketçapsız mı yenir? Menemen soğanlı mı yapılır? Soğansız mı? Turşu limonla mı yapılır? Sirkeyle mi? tartışmalarını sokağa taşıdık. Tat ketçap sponsorlu videoda çok tartışmalı, farklı cevaplar aldık!

Akasya Ana Sebamed iş birliği!

Oyuncu Akasya Asıltürkmen’in, annelik serüveniyle başlayan Akasya Ana kanalında Sebamed işbirlikli  2.videomuz yayınlandı. Akasya’nın takipçileriyle bakım sırlarını paylaştığı videoda pratik ürünlerle cilt temizleme ve nemlendirme ipuçları yer alıyor.

Jaki – TEDxGündoğduSquare’da!

TVN kurucu ortaklarından Jaki Baruh, 9 Kasım Cuma günü İzmir’de gerçekleştirilen bağımsız TED etkinliği TEDxGündoğduSquare’e konuşmacı olarak katıldı. Ana teması ”Back to Basics / Özüne Dön” olan etkinlikte kendi yaşamı ve tecrübelerinden yola çıkarak öğrendiği 4 temel ipucunu katılımcılarla paylaştı. Baruh’un konuşmasını çok yakında TEDx YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

AĞIRSAĞLAM & SEK İŞ BİRLİĞİ

Türkiye’nin AğırSağlam’ı; Furkan Kaya, Sek Dünyası’nın bol proteinli sek protein sütünü Instagram hesabı üzerinden tanıttı.

ABONE YORUMLARI: DUBLAJ YAPARAK KIZ TAVLA

WhyShy, en sevilen bölümlerinden; Abone Yorumları’nda görüntülü sohbet uygulaması Azar tanıtımı yaptı. Dünyanın her yerinden yepyeni insanlarla tanışabilme imkanı sunan Azar uygulamasını kullanan WhyShy ekibi, insanlardan kendileri için dublaj yapmalarını istedi.

ERKEK KANALI’NDAN KOMBİN ÖNERİLERİ

Erkek Kanalı’ndan takipçilerine dev hizmet… Uygun fiyatlı en şık sonbahar kombinleri nasıl yapılır?  Trendyol’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğinde giyim önerileri ile ilgili ipuçlarını bu videoda yayınladık.

INFLOW ÖDÜLÜ TVN’İN!

Türkiye’nin ilk influencer ödülleri olan INFLOW AWARDS’da Turkey Video Network de sahnedeydi. Akasya Ana ile birlikte Enterogermina markası için hayata geçirdiğimiz proje ile En iyi anne – çocuk influencer’ı dalında ödüle layık görüldük. Nice ödüllerimiz olsun!

SELFY İLE BLAST PRO SERIES DÜNYA FİNALİNDEYDİK!

Selfy ile dünyanın en çok oynanan ve takipçisi olan oyunlarından Counter Strike Blast Pro Series’ın Dünya Finali’nde Sokak Röportajları ile yerimizi aldık. Finali izlemeye gelenler ile yaptığımız keyifli röportaj Sokak Röportajları YouTube kanalında yayınlandı.

SAMSUNG’UN 29 EKİM FİLMİ BİZDEN!

Samsung’un 29 Ekim’de tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanan “Ben de 95 yaşındayım!” video projesinin prodüksiyonu Turkey Video Network stüdyolarında gerçekleştirildi. 1 tam gün süren çekimlerde Samsung çalışanları ve Samsung kullanıcıları başroldeydi. Filmi linki tıklayarak izleyebilirsiniz.