tvn

Sokak Röportajları & Jaguar I-Pace iş birliği!

Jaguar’ın yepyeni elektrikli modeli I-Pace için sokaklardaydık! “Elektrikli arabayı yıkarsak elektrik çarpar mı?” diye de sorduk, “arabada üçlü priz var mıdır sizce?” diye de. Keyifli röportaj yayında.

Peki senin kuralların neler?

Türk Telekom’un gençlik platformu olan Selfy ile sokağa çıktık ve gençlere kendi kurallarını sorduk. “Kuralları sen koy” mottosuyla iletişimine devam eden Selfy iş birliklerimiz devam ediyor.

En sevdiğin Avengers karakteri hangisi?

Sokak Röportajları Selfy ile sokaklardaydı. Gündeme bomba gibi düşen Avengers filminin favori karakterini sokağa sorduk. Röportaj yayında, keyifli seyirler!

Sokak Röportajları Avengers özel gösteriminde!

Selfy’nin destekleriyle gerçekleştirilen Avengers özel gösteriminde Geekyapar ve Kafeinsiz.com ile yer aldık. Jaki’nin röportajları ve keyifli sohbeti Selfy hesaplarından paylaşıldı. Film iyi, gidin 🙂

Akasya Ana’dan Enterogermina ile anneler günü videosu!

Gıda takviye markası olan Enterogermina ile Akasya Ana ortaklığında çekilen anneler günü videosu yayında. Farklı anne türlerinin skeçler şeklinde gösterildiği video anneler gününde YouTube’un önemli renklerinden biri oldu.

General Mobile GM8 internet filmi yayında!

General Mobile’ın piyasaya çıkardığı son telefonu GM8’in iletişim kampanyası için çektiğimiz film yayına girdi. İstanbul’da çalışan bir taksicinin hayatından kesitleri keyifli bir şekilde anlatan film Turkey Video Network yönetiminde ve Muvidu prodüksiyonuyla çekildi. Yönetmenliğini Ahmet Can Kasap’ın yaptığı film mini bir belgesel tadında. Keyifli seyirler!

Kadın Kanalı başladı!

Özgürlüğü, yaratıcılığı, gelişimi ve dönüşümü konuşan kadınların kanalı. Hayatın içinden hikayeler, ruh ve beden sağlığı, güzellik ve bakım, profesyonel ve spiritüel yolculuklar, derin mevzular ve kadının yolculuğuna dair çok daha fazlası Kadın Kanalı’nda!

ERKEK KANALI’NDAN KADINLAR “GÜCÜ” VİDEOSU

Türkiye’nin çok izlenen ilişkiler – tarz & stil ve yaşam YouTube kanalı “Erkek Kanalı”nda 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel “Kadınlar gücünüz kutlu olsun!” videosu yayınlandı. Turkey Video Network yönetmenlerinden Ünal Usta’nın yönettiği film kadınların sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerekiyor gibi klişe bir şey söylemiyor. Böyle günlerde toplu kutlanan ve hatırlanan kadınların […]

Dukstill TVN ailesine katıldı!

Türkiye’nin 100.000 takipçi barajını geçen ilk graffiti YouTube kanalı Dukstill TVN ailesine katıldı. Yüksek etkileşimleri ve keyifli videoları ile dikkat çeken kanala mutlaka göz atın!